Less bytes, more meaning...
Not authorized

Registration date is not available.
Login | Register | Users


Downgrade > Forums > Programms > Discord Messenger.


<< < Page 3 of 3 > >>

dsalin

Member since Feb 25, 2025
prometej said on 07.06.2026, 11:13 AM:

> старые клиенты ICQ с альтернативным севрером все равно лучше будут мне так кажется :)

Парадокс в том, что я тоже думаю скорее про айсикью или про открытые протоколы. А то дискорд закроют или изменят технологию и всё- кирдык тому месту, где собирались люди раньше!
Posted Jun 10, 2026, 07:43 PM Quote
china

Member since Jun 13, 2026
BitByByte said on 06.03.2026, 09:30 PM:

> Discord Messenger позволяет вам пользоваться Discord на системах NT 3.51 и выше. Кто-то пользовался таким?
>
> Исходный код: https://github.com/DiscordMessenger/dm.


неплохой, пользовался до блокировки дс
Posted Jun 14, 2026, 11:56 PM Quote


Copyright (c) 2026, Downgrade Network.
Please ask questions and report any problems on our forum.
Downgrade Net Button

Visitor Counter
0019145
Here is a list of Downgrade users.